Тримач паперового рушника з кришкою.
Кріпиться на стіну за допомогою 2 шурупів.
Матеріал - латунь хромована.
Колір блискучий хром.
Розмір 27,5*5*10,5 див.
Країна виробництва Туреччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для паперових рушників |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Матеріал | Латунь |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Наявність кришки | Так |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Ширина | 275 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 105 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувацькі характеристики | |
| латунь хромована | Не іржавіє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴

