Тримач паперового рушника
Кріпиться до стіни.
Можливо як горизонтальне, так і вертикальне кріплення тримача.
Матеріал-латунь хромована.
Гарантія на хромоване покриття-5 років!
Не боїться вогкості. Не іржавіє! Прекрасна якість!
Виробник: Туреччина, фабрика Атак.
Артикул: 8569
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип тримача | Поперечина |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Місткість рушників | 1 |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 215 мм |
| Виробник | Атак |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Блискучий хром |
| латунь хромована | Не іржавіє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴


