Опис Апарат для солодкої вати Sokany SK-520 настільний, м'ятний
Sokany SK-520 - це гарний вибір для тих, хто шукає швидкий, простий та безпечний спосіб приготування солодкої вати. Його легко чистити, має стильний дизайн, але може бути гучним під час роботи. Знімна чаша та прозора кришка роблять апарат легким у чищенні. Sokany SK-520 обладнаний захистом від перегріву та ніжками.
З потужністю 500 Вт, цей апарат швидко перетворює звичайний цукор на чарівну, легку та ніжну солодку вату. дна кнопка на включення та вимикання забезпечує максимальну легкість використання.
Характеристики:
Тип: Настільний
Потужність: 500 Вт
Напруга: 220 В
Частота: 50/60 Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Вид | Аппарат сахарной ваты |
| Вид расходного материала | Сахарная вата |
| Источник питания | Электричество |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Бытовое |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Мятный |
| Вес | 1.6 кг |
| Диаметр уловителя | 300 мм |
| Время нагрева до нужной температуры | 120 сек |
Информация для заказа
- Цена: 2 709 ₴





