З компактними гратами для гриля ви легко приготуєте апетитні страви на свіжому повітрі, на відпочинку, на природі або дачних посиденьках. Її зручно брати із собою будь-куди: у похід, на рибалку, на пікнік. Завдяки своїй легкій вазі та компактним розмірам вона не обтяжить вас навіть під час пішої прогулянки.
Для приготування їжі з цими ґратами не знадобиться мангал. Ви можете встановити її на будь-яку стійку опору або навіть тримати в руках довгу ручку, яка оснащена захисною накладкою, що убереже вас від опіків.
Виготовлена з міцної нержавіючої сталі, грати прослужать вам довгі роки. Її чищення не складе проблем: достатньо протерти її м'якою губкою з миючим засобом, щоб видалити залишки їжі.
Характеристики:
Легка та компактна
Не вимагає мангалу
Довга ручка із захисною накладкою
Проста у догляді
Матеріал: нержавіюча сталь
Розміри: 30*30 см
Довжина ручки: 30 см
Для приготування їжі з цими ґратами не знадобиться мангал. Ви можете встановити її на будь-яку стійку опору або навіть тримати в руках довгу ручку, яка оснащена захисною накладкою, що убереже вас від опіків.
Виготовлена з міцної нержавіючої сталі, грати прослужать вам довгі роки. Її чищення не складе проблем: достатньо протерти її м'якою губкою з миючим засобом, щоб видалити залишки їжі.
Характеристики:
Легка та компактна
Не вимагає мангалу
Довга ручка із захисною накладкою
Проста у догляді
Матеріал: нержавіюча сталь
Розміри: 30*30 см
Довжина ручки: 30 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Призначення решітки | Універсальна, Для овочів, Для піци, Для м'яса, Для сосисок, ковбасок |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Ширина робочої поверхні | 30 см |
| Довжина робочої поверхні | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴







