
Менажниця керамічна на підставці, що обертається, 5 секцій біла
1 819 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-1217
+380 (93) 471-99-48
0982717000У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керамічна менажниця - особливий вид посуду, здатний прикрасити будь-який стіл. Ця зручна та практична річ відмінно підійде для подачі закусок, снеків, горіхів та сухофруктів чи соусів. Завдяки кришечкам вміст секцій не обвітриться протягом тривалого застілля і збереже свіжість.
Мінажниця виготовлена з якісних матеріалів, бамбукова підставка обертається, що забезпечує зручність використання.
Секційна менажниця стане відмінним доповненням кухонного начиння та оригінальним подарунком для господині, яка цінує зручність та практичність.
Характеристики:
Об'єм секції: 200 г
Матеріал: кераміка, бамбук
Вага: 3,65 кг
Розміри: 30*30*10 см
Мінажниця виготовлена з якісних матеріалів, бамбукова підставка обертається, що забезпечує зручність використання.
Секційна менажниця стане відмінним доповненням кухонного начиння та оригінальним подарунком для господині, яка цінує зручність та практичність.
Характеристики:
Об'єм секції: 200 г
Матеріал: кераміка, бамбук
Вага: 3,65 кг
Розміри: 30*30*10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Кількість ярусів | 1 |
| Кількість секцій | 5 |
| Колір | Білий |
| Кришка | Є |
| Виробник | Yiwu |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
| Довжина: | 300 мм |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 819 ₴







