Порцелянова салатниця з новорічним принтом - ідеальне рішення для сервірування святкового столу та створення в будинку затишної різдвяної атмосфери. Тарілка має оптимальні розміри для сервірування різних салатів і закусок, фруктів та десертів, а трикутна форма робить її зберігання зручним у будь-якій кухонній шафці.
Салатниця виготовлена з якісного порцеляни з глазурованим покриттям, яке не вбирає запахи та полегшує миття. Яскравий принт не вицвітає та зберігає привабливість після багаторазового використання.
Такий посуд стане оригінальним подарунком для рідних та близьких, і чудово підійде не лише для теплих сімейних вечорів, а й для комерційного використання.
Характеристики:
Матеріал: порцеляна
Об'єм: 200 мл
Розміри: 14,5*12 см
Висота: 4,5 см
Салатниця виготовлена з якісного порцеляни з глазурованим покриттям, яке не вбирає запахи та полегшує миття. Яскравий принт не вицвітає та зберігає привабливість після багаторазового використання.
Такий посуд стане оригінальним подарунком для рідних та близьких, і чудово підійде не лише для теплих сімейних вечорів, а й для комерційного використання.
Характеристики:
Матеріал: порцеляна
Об'єм: 200 мл
Розміри: 14,5*12 см
Висота: 4,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Трикутна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Об`єм | 200 мл |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Yiwu |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 200 мл |
| Довжина: | 14.5 см |
| Висота | 4.5 см |
| Ширина | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴







