
Ложка для морозива 5,4х21,3 см із нержавіючої сталі
329 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-19-20-5.4x21.3CM
+380 (93) 471-99-48
0982717000У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ложка для морозива - незамінний аксесуар для закладів громадського харчування, кондитерських та заходів, де подають прохолодні десерти. Вона дозволяє легко формувати акуратні кульки морозива, а також використовуватися для вирізування м'якоті з фруктів, таких як диня чи кавун, для декорування страв.
Виготовлена з нержавіючої сталі, ложка оснащена пружинним механізмом, який забезпечує швидке та зручне виштовхування кульок. Це прискорює процес приготування та подачі десертів, роблячи його ефективнішим.
Ложка підходить як домашнього, так професійного використання, дозволяючи створювати однакові порції з точністю до грама.
Характеристики:
Матеріал: нержавіюча сталь
Довжина: 21 см
Висота: 3,5 см
Діаметр: 5.5 см
Товщина стінок: 1 мм
Механізм: пружинний
Виготовлена з нержавіючої сталі, ложка оснащена пружинним механізмом, який забезпечує швидке та зручне виштовхування кульок. Це прискорює процес приготування та подачі десертів, роблячи його ефективнішим.
Ложка підходить як домашнього, так професійного використання, дозволяючи створювати однакові порції з точністю до грама.
Характеристики:
Матеріал: нержавіюча сталь
Довжина: 21 см
Висота: 3,5 см
Діаметр: 5.5 см
Товщина стінок: 1 мм
Механізм: пружинний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Ложка для морозива |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 55 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 35 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Виробник | Zhongjing |
| Форма | Кругла |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 |
| Довжина: | 210 |
| Ширина | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴





