
Марміт керамічний із скляною кришкою 40х22.5х15.5 см на металевій підставці 2 л Чорний
1 779 ₴
- Готово до відправки
- Код: HTJ-1003
+380 (93) 471-99-48
0982717000У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Марміт - це ідеальний посуд для подачі гарячих страв, який дозволяє зберігати тепло їжі тривалий час. Дана модель має місткість 2 л і виконана з якісної кераміки, яка рівномірно прогрівається та утримує температуру страви.
Для зручності використання передбачена металева підставка із золотистим покриттям, яка не лише надає естетичного вигляду, а й виконує функцію підігріву. Вбудовані тримачі свічок дозволяють підтримувати оптимальну температуру страви протягом тривалого часу. Завдяки цьому можна подавати гарячі страви на стіл, не турбуючись про їхнє охолодження.
Комплект доповнюється міцною скляною кришкою, яка забезпечує контроль за процесом збереження тепла та запобігає висиханню їжі. Мармітниця компактна, її розміри 40×22.5×15,5 см, що дозволяє легко розміщувати її на столі та зручно зберігати. Це стильне та практичне рішення для сервірування гарячих страв, яке стане незамінним на кожному святковому столі.
Характеристики:
Матеріал: кераміка
Об'єм: 2 л
Розміри: 40×22.5×15,5 см
Кришка: скляна
Підставка: металева, золотиста, з підігрівом
Призначення: сервірування, збереження тепла страв, сервірування
Для зручності використання передбачена металева підставка із золотистим покриттям, яка не лише надає естетичного вигляду, а й виконує функцію підігріву. Вбудовані тримачі свічок дозволяють підтримувати оптимальну температуру страви протягом тривалого часу. Завдяки цьому можна подавати гарячі страви на стіл, не турбуючись про їхнє охолодження.
Комплект доповнюється міцною скляною кришкою, яка забезпечує контроль за процесом збереження тепла та запобігає висиханню їжі. Мармітниця компактна, її розміри 40×22.5×15,5 см, що дозволяє легко розміщувати її на столі та зручно зберігати. Це стильне та практичне рішення для сервірування гарячих страв, яке стане незамінним на кожному святковому столі.
Характеристики:
Матеріал: кераміка
Об'єм: 2 л
Розміри: 40×22.5×15,5 см
Кришка: скляна
Підставка: металева, золотиста, з підігрівом
Призначення: сервірування, збереження тепла страв, сервірування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Вид обладнання | Марміт |
| Сфера використання | Для дому, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, HoReCa |
| Призначення | Для других страв |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Кількість ємностей | 1 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Кераміка |
| Матеріал кришки | Скло |
| Тип кришки | Знімна |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | Сухе паливо |
| Об`єм | 2 л |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 2 л |
| Довжина: | 40 см |
| Висота | 15.5 см |
| Ширина | 22.5 см |
| Вага | 2.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 779 ₴




