
Скляна каструля прозора 1.7 літр з кришкою жароміцна HP-34-22
689 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-34-22
+380 (93) 471-99-48
0982717000У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна та компактна скляна каструля – ідеальне рішення для приготування різноманітних страв. Виготовлена з якісного боросилікатного скла, вона відрізняється міцністю та стійкістю до високих температур. Підходить для використання на електричних та газових плитах, що робить її універсальним вибором для будь-якої кухні.
Прозорі стінки каструлі дозволяють стежити за процесом приготування їжі, не піднімаючи кришку. Скло не вступає в реакцію з продуктами, не змінює їх смаку, кришка має отвір для відведення пари.
Ця скляна каструля не тільки практична, а й естетична. Вона ідеально підходить для приготування, зберігання та подачі страв прямо на стіл, що робить її універсальним та стильним кухонним аксесуаром.
Особливості використання:
Щоб уникнути появи тріщин і сколів, слід рівномірно нагрівати каструлю при використанні. Для цього потрібно розмістити посуд на варильній поверхні і тільки після цього вмикати обладнання.
Не можна залишати скляну каструлю порожньою на увімкненій варильній поверхні.
При виборі конфорки слід орієнтуватися на діаметр дна каструлі, а під час використання на відкритому вогні обов'язково користуватися розсікачем полум'я. При нерівномірному розподілі тепла скло може луснути.
Категорично не рекомендується ставити гарячу каструлю в холодильник, щоб запобігти пошкодженню.
Після закінчення готування знімати посуд із плити/виймати з духовки необхідно лише сухим рушником. Ставити каструлю слід виключно на суху поверхню.
Для миття вручну не рекомендується використовувати жорсткі мочалки, скребки та абразивні засоби. Подряпини та мікротріщини знижують міцність матеріалу, що може призвести до втрати цілісності каструлі.
Для очищення від шматочків їжі, що пригоріли, слід замочити каструлю у воді і почекати поки забруднення відійдуть.
Щоб запобігти появі неприємних запахів і цвілі перед приміщенням на зберігання потрібно дочекатися повного висихання посуду.
Категорично не рекомендується використовувати гарячу каструлю з холодними рідинами (і навпаки), використовувати під час приготування заморожені продукти. Боросилікатне скло "боїться" перепадів температур і може луснути.
Характеристики:
Матеріал: боросилікатне скло, дерево
Висота без кришки: 9,5 см
Висота з кришкою: 13,5 см
Діаметр: 15,5 см
Об'єм: 1,7 л
Вага: 600 г
Прозорі стінки каструлі дозволяють стежити за процесом приготування їжі, не піднімаючи кришку. Скло не вступає в реакцію з продуктами, не змінює їх смаку, кришка має отвір для відведення пари.
Ця скляна каструля не тільки практична, а й естетична. Вона ідеально підходить для приготування, зберігання та подачі страв прямо на стіл, що робить її універсальним та стильним кухонним аксесуаром.
Особливості використання:
Щоб уникнути появи тріщин і сколів, слід рівномірно нагрівати каструлю при використанні. Для цього потрібно розмістити посуд на варильній поверхні і тільки після цього вмикати обладнання.
Не можна залишати скляну каструлю порожньою на увімкненій варильній поверхні.
При виборі конфорки слід орієнтуватися на діаметр дна каструлі, а під час використання на відкритому вогні обов'язково користуватися розсікачем полум'я. При нерівномірному розподілі тепла скло може луснути.
Категорично не рекомендується ставити гарячу каструлю в холодильник, щоб запобігти пошкодженню.
Після закінчення готування знімати посуд із плити/виймати з духовки необхідно лише сухим рушником. Ставити каструлю слід виключно на суху поверхню.
Для миття вручну не рекомендується використовувати жорсткі мочалки, скребки та абразивні засоби. Подряпини та мікротріщини знижують міцність матеріалу, що може призвести до втрати цілісності каструлі.
Для очищення від шматочків їжі, що пригоріли, слід замочити каструлю у воді і почекати поки забруднення відійдуть.
Щоб запобігти появі неприємних запахів і цвілі перед приміщенням на зберігання потрібно дочекатися повного висихання посуду.
Категорично не рекомендується використовувати гарячу каструлю з холодними рідинами (і навпаки), використовувати під час приготування заморожені продукти. Боросилікатне скло "боїться" перепадів температур і може луснути.
Характеристики:
Матеріал: боросилікатне скло, дерево
Висота без кришки: 9,5 см
Висота з кришкою: 13,5 см
Діаметр: 15,5 см
Об'єм: 1,7 л
Вага: 600 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Скло |
| Діаметр каструлі | 15 см |
| Висота каструлі без кришки | 9.5 см |
| Висота каструлі з кришкою | 13.5 см |
| Тип дна | Одношарове |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Жаростійке скло |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Тип плити | Електрична, Газова |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 1.7 л |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
| Подарункове паковання | Ні |
| Об'єм | 1.7 л |
| Вага | 0.6 кг |
| Діаметр під кришку | 15.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴





