Блюдо овальне з ручками SNT Виноград 37203 43х24х8 см
Блюдо овальне SNT Виноград 37203 відрізняється зручністю, практичністю та різноманіттям форм. У процесі виробництва посуд проходить додатковий процес зміцнення, або «загартування», що дозволяє використання в мікрохвильових печах та посудомийній машині. Технологія виготовлення надає посуду високу міцність.
Характеристики:
Тип: Блюдо
Форма: овальна
Матеріал: скло
Розмір: 43х24х8 см
Підходить для миття в посудомийній машині
Колір: прозорий
Виробник: SNT
Блюдо овальне SNT Виноград 37203 відрізняється зручністю, практичністю та різноманіттям форм. У процесі виробництва посуд проходить додатковий процес зміцнення, або «загартування», що дозволяє використання в мікрохвильових печах та посудомийній машині. Технологія виготовлення надає посуду високу міцність.
Характеристики:
Тип: Блюдо
Форма: овальна
Матеріал: скло
Розмір: 43х24х8 см
Підходить для миття в посудомийній машині
Колір: прозорий
Виробник: SNT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Скло |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 80 мм |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Виробник | SNT |
| Країна виробник | Китай |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 445 ₴

