
Ложка для рису 32,5 (см) з нержавіючої сталі з дерев'яною ручкою HP-8-42
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-8-42
+380 (93) 471-99-48
0982717000У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ложка для рису виготовлена з харчової нержавіючої сталі, має оптимальну довжину та дерев'яну ручку. Широка робоча зона робить її зручною для перемішування та подачі круп, серед яких рис, кус-кус, полента, різотто та інші.
Характеристики:
Матеріал: сталь SUS 304, дерево
Довжина: 32,5 см
Діаметр робочої частини: 7,5 см
Вага: 200 г
Характеристики:
Матеріал: сталь SUS 304, дерево
Довжина: 32,5 см
Діаметр робочої частини: 7,5 см
Вага: 200 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ding Lanfang |
| Тип | Ложка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 325 мм |
| Колір | Коричневий |
| Підходить для посуду з тефлоновим покриттям | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 |
| Довжина: | 32.5 см |
| Ширина | 7.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴



