
Лопатка кухонна для сковороди 39 (см) з нержавіючої сталі HP-8-43
429 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-8-43
+380 (93) 471-99-48
0982717000У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопатка для смаження виготовлена з харчової нержавіючої сталі, має дерев'яну ручку та оптимальну довжину, що виключає ризик отримання опіків. Відмінно підходить для приготування страв на сковороді чи грилі.
Характеристики:
Матеріал: сталь SUS 304, дерево
Довжина: 39 см
Ширина робочої частини: 8 см
Вага: 200 г
Характеристики:
Матеріал: сталь SUS 304, дерево
Довжина: 39 см
Ширина робочої частини: 8 см
Вага: 200 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ding Lanfang |
| Тип | Лопатка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 390 мм |
| Колір | Коричневий |
| Підходить для посуду з тефлоновим покриттям | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 |
| Довжина: | 39 см |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴



