
Тарілка порцелянова глибока з ручкою Яблуко 25×20×5 (см) з ручкою Срібло ZJH-14-4
419 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZJH-14-4
Ця миска поєднує незвичайний дизайн і зручність експлуатації. Досить великий об'єм дає змогу подавати великі індивідуальні порції або використовувати її для загального сервірування столу із закусками, десертами та іншими стравами на кілька персон.
Особливості:
Об'єм 700 мл: Ідеальна для великих індивідуальних порцій (боулів, супів) або для сервірування загальних закусок (соуси, чипси, горіхи).
Матеріали та дизайн: Виготовлена з якісної білої порцеляни в стильному оригінальному дизайні.
Зручність використання: Дерев'яна ручка спрощує подавання та перенесення гарячих страв, а петелька дає змогу зберігати миску у вертикальному положенні, що заощаджує місце в кухонній шафці.
Характеристики:
Матеріал: порцеляна, дерево
Об'єм: 700 мл
Розмір: 20*17*5 см
Вага: 800 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Тип тарілки | Глибока |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 50 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Об`єм | 700 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
| Об'єм | 0.7 |
| Кількість у наборі | 1 |
| Довжина: | 25 |
- Ціна: 419 ₴



