
Тарілка порцелянова глибока з ручкою Яблуко 23×16×4 (см) блюдо сервірувальне з ручкою для подачі тарілка сковорода Білий ZJH-15-5
319 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZJH-15-5
Ця миска поєднує незвичайний дизайн і зручність експлуатації. Оптимальний об'єм на 1 персон дає змогу подавати індивідуальні порції, або використовувати її для загального сервірування столу із закусками, десертами та іншими стравами на кілька персон.
Особливості:
Об'єм 400 мл: Ідеальна для індивідуальних порцій (боулів, супів) або для сервірування загальних закусок (соуси, чипси, горіхи).
Матеріали та дизайн: Виготовлена з якісної білої порцеляни в стильному оригінальному дизайні.
Зручність використання: Дерев'яна ручка спрощує подавання та перенесення гарячих страв, а петелька дає змогу зберігати миску у вертикальному положенні, що заощаджує місце в кухонній шафці.
Характеристики:
Матеріал: порцеляна, дерево
Об'єм: 400 мл
Розмір: 16*14*4 см
Вага: 500 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Тип тарілки | Глибока |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 40 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 400 мл |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 400 |
| Кількість у наборі | 1 |
| Довжина: | 230 |
- Ціна: 319 ₴




