
Декоративне блюдо у формі листочка 40 см, порцелянове, біле з золотом WH046
769 ₴
- Готово до відправки
- Код: WH046
Велика декоративна страва Перо 40 см біла із золотом — порцелянова тарілка у формі листочка для фруктів і сервірування
Білосніжна рельєфна порцеляна ідеально контрастує з розкішним золотим декором, нанесеним широкими мазками по краях і вздовж центральної "жилки". Завдяки великій довжині 40 см, цей аксесуар є надзвичайно функціональним. Він стане ефектною фруктовицею для винограду, груш або мандаринів, вишуканою підставкою для цукерок і десертів, або самостійним елементом декору на комоді або консолі (наприклад, для зберігання ключів або прикрас).
Така страва — це бездоганний вибір для інтер'єрів у стилі ар-деко, модерн або класика, а також чудовий варіант подарунка, який має дорогий та статусний вигляд.
Характеристики декоративної страви, фруктовиці та тарілки для подавання:
Тип виробу: сервірувальна страва, інтер'єрна тарілка, фруктовниця;
Матеріал: порцеляна;
Форма: фігурна (перво птиці/лікарня пальми);
Габарити виробу (ДхШхВ): 40 х 21,5 х 5,5 см;
Об'єм: 800 мл;
Вага виробу: 0,800 кг;
Декор: золоте покриття рельєфом та кантом;
Колір: білий із золотим.
Комплектація: Блюдо — 1 шт.
Ця страва — справжній витвір сучасного мистецтва на вашому столі. Виготовлене у формі великого витонченого пера (або екзотичного листка), воно миттєво притягує погляд своєю елегантністю і блиском.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 55 мм |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
| Довжина: | 40 |
- Ціна: 769 ₴

