
Блюдо сервірувальне порцелянове Elm 31*16*5 см 2553-1S
409 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2553-1S
+380 (93) 471-99-48
0982717000У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильне порцелянове блюдо у формі аркуша поєднує витончений дизайн і практичність. Ідеально підходить для подавання закусок, десертів або як декоративний елемент на столі. Блискуча глазур підкреслює рельєф і форму, а акуратна крайка надає виробу завершального вигляду. Це універсальний і елегантний предмет сервірування, який підійде як для повсякденного використання, так і для святкового столу або інтер'єрної декорації. Легке в догляді — можна мити вручну або в посудомийній машині (рекомендується використовувати делікатний режим). Поєднується з різними стилями посуду та декору.
Характеристики:
Матеріал: порцеляна
Об'єм: 500 мл
Розміри: 37*18*5 см
Вага: 600 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 50 мм |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Виробник | Yiwu |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
| Довжина: | 31 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴

