Опис термокружки Kamille KM2067
Термокружка виготовлена з нержавіючої сталі. Цей матеріал є міцним і високоякісним, тому гуртка довговічна. Її обсяг – 480 мл Виріб призначений для збереження тепла або холоду всередині. Поліестеровий ремінець з регульованою довжиною допоможе транспортувати термокружка з зручністю. Виріб має оригінальну форму з гумовими вставками. Після використання кружку можна помити самостійно або в посудомийній машині.
Особливості термокружки Kamille KM2067
- Оригінальний і красивий дизайн
- Є ручка
- Зручна для транспортування
Характеристики термокружки Kamille KM2067
Тип: термокружка
Обсяг: 480 мл
Висота: 23,5 см
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь, м'яка TPR-накладка
Матеріал колби: нержавіюча сталь
Матеріал кришки: пластик
Час збереження температури: 6-8 годин
Поліестеровий ремінець з регульованою довжиною
Варіанти кольорів: червоний, синій, коричневий, зелений
Виробник термокружки KM2067 – тм Kamille
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 480 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Термокухоль |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 235 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 450 ₴





