Термокухоль Empire - це відмінне поєднання високої якості, надійності, компактних розмірів та естетичного дизайну. Він розроблений так, щоб зберігати тепло/холод, роблячи його ідеальним супутником в автомобілі, відпочинку або подорожі.
Корпус та колба термокухля виготовлені з нержавіючої сталі, що надає виробу міцності та довговічності. Пластикова кришка-клапан із TPR-накладкою на корпусі забезпечує зручність використання.
Термокухоль має ексклюзивний дизайн і високоміцну конструкцію, що робить його не тільки функціональним аксесуаром, але і стильним елементом. Він здатний зберігати тепло гарячих напоїв та прохолоду холодних напоїв протягом 6-8 годин завдяки своїй ізоляції.
Характеристики
Бренд : EMPIRE
Модель: Нарт
Матеріал: Нержавіюча сталь.
Об'єм: 0,4 л
Висота: 20 см
Діаметр верхній: 7 см
Діаметр нижній: 6 см
Форма: Кругла
Колір: Сталевий
Колір силіконової накладки: В асортименті
Посудомийна машина: Так
Зберігання в холодильнику: Так
Паковання: Фірмова коробка
Країна виробник: К.Н.Р.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 380 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Термокухоль |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Нижній діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 528 ₴






