Подвійні стінки збережуть надовго каву або чай гарячим, а воду, соки та інші напої охолодженими.
Кришка закручується. За потреби її можна використовувати як чашку для пиття.
Лаконічний дизайн підійде для офісу та школи, для поїздки в машині або поїзді, для відпочинку за природою та екскурсією містом.
Характеристики
Бренд : EMPIRE
Модель : Моти
Матеріал: Нержавіюча сталь.
Об'єм: 0,5 л
Висота: 25 см
Діаметр верхній: 6 см
Діаметр нижній: 7 см
Чаша: Пластик 100 мл
Форма: Кругла
Колір: В асортименті
Посудомийна машина: Так
Зберігання в холодильнику: Так
Паковання: Фірмова коробка
Країна виробник: К.Н.Р.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 500 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Немає |
| Кількість чашок | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка клапан |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Термос |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Верхній діаметр | 60 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴



