
Кутова поличка для ванної з нержавіючої сталі 19*19см Celik (10001)
731 ₴
- В наявності
- Код: 10001
+380 (93) 471-99-48
0982717000У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поличка для ванної кімнати з нержавіючої сталі з кріпленням до стіни. Кріпиться до стіни на саморізи. На передній частині є два гачки для мочалок. Не боїться вогкості, не іржавіє. Матеріал ― полірована нержавіюча сталь. Розмір: ширина-19 см, глибина 19 см, висота-4,3 див. Виробник: фабрика Атак, Стамбул. Для оптових і постійних покупців передбачені знижки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Форма етажерки | кутова |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Настінне кріплення | Так |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Атак |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Висота | 55 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Настінний кріплення | Так |
| Тип встановлення | Настінний (підвісний) |
| Тип встановлення | Кутові |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Країна реєстрації бренда | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴
