Піддон прозорий для сушіння в шафу 800мм.
Піддон виконаний з прозорого пластику й призначений для використання в кухонних шафках розмір яких по зовнішньому розміром 800мм.
Підходить для сушок хромованих і з білим покриттям.
Розмір піддону: довжина ― 740мм, глибина ― 250мм, висота ― 15мм.
Матеріал ― прозорий пластик.
Виробник ― Польща.
Артикул: Р800Р
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип сушіння | Вбудована |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 150 мм |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність піддона | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴/пара

