Тримач паперового рушника. Кріпиться до стіни на 1 або 2 шурупи. Підходить для будь-яких рулонів паперових рушників. Можна встановити як на ліву, так і праворуч. Можна використовувати для ванної кімнати як власник звичайного рушника. Матеріал - латунь хромована. Колір - блискучий хром. Гарантія на хромоване покриття - 5 років. Не боїться вогкості, не іржавіє. Хороша якість обробки металу та хромування. Розмір: ширина - 25см, висота - 11см, глибина - 5см. Артикул: 8519
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для паперових рушників |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Матеріал | Латунь |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Наявність кришки | Ні |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 110 мм |
| Виробник | Атак |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Блискучий хром |
| Місткість рушників | 1 |
| Розміщення тримача | Настінне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴

