Підставка під фен настінна.
Підставка під фен виготовлена з високоякісної сталі.
Дизайн підставки універсальний і буде добре поєднуватися з іншими аксесуарами у ванній кімнаті.
Підставка під фен підходить для більшості автомобілів.
Підставка досить зручна. Фен легко покласти і вийняти.
Монтаж відбувається за допомогою свердління стіни. Кріпиться на два самореза.
Розмір: 95*95*125мм.
Стиль дизайну: Універсальний
Матеріал: Нержавіюча сталь
Принцип кріплення: Дюбеля
Серія торгової марки: PALACE HC
Спосіб розміщення: Підвісне
Тип товару: Підставки для фена
Колір: Полірований хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для фена |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 125 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Блискучий хром |
| Основні атрибути | |
| Розміщення | Настінне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346 ₴

