Піддон білий для сушки в шафу 900мм. Піддон виконаний з білого пластику й призначений для використання в кухонних шафках розмір яких по зовнішньому розміром 900мм. Підходить для сушок хромованих і з білим покриттям. Розмір піддону: довжина ― 840мм, глибина ― 250мм, висота ― 15мм. Матеріал ― пластик. Виробник ― Польща. Артикул: Р900W
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип сушіння | Вбудована |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 840 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 150 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність піддона | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴/пара

