Поличка для ванної кімнати одинарна.
Кріпиться до стіни на саморізи.
На передній частині є два гачки для мочалок.
Не боїться вогкості, не іржавіє.
Матеріал ― полірована нержавіюча сталь.
Розмір: ширина-20см, глибина-20см, висота-5см.
Виробник: фабрика Атак, Стамбул.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Форма етажерки | кутова |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Настінне кріплення | Так |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Атак |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Настінний кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726 ₴


