Комод пластиковий на 4 ярусу.
Ящики комода висуваються по напрямних. На кожному денці ящика йде упор, який не дає скриньки випасти при відкритті або при перестановці комода.
Комоди чудово підходять для зберігання інструментів, речей, іграшок і т. д.
Можна використовувати в кімнаті, на кухні, у ванній кімнаті і на балконі.
Прекрасне рішення для організації простору в квартирі, на роботі, в кабінеті.
Красивий дизайн і хороша якість.
Виробник - Україна.
Цена відповідно набагато нижче виробів імпортних аналогів, а якість не поступається.
Розмір у зібраному вигляді: Ширина-38см, Глибина-48 см, Висота-96см.
Комод йде в розібраному вигляді.
Вид упаковки-картон і целофан.
Кольори в асортименті.
Артикул: ОР109
Пластикові комоди відправляємо по всій Україні будь-яким перевізником.
Всі питання з комода, комплектації, розмірів уточнюйте у нашого менеджера до відправки вироби.
Обов'язково перевіряйте товар при отриманні у компанії перевізника!
Якщо з якихось причин Вам не підійшов комод і Ви хочете його повернути ― повернення здійснюється за рахунок покупця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Форма фасаду | радіусний |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | пластик |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Фасади | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Декоративні елементи | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 38 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Висота комода | 94 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дварок | 4 шт. |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліщаток | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 445 ₴


