Комод пластиковий на 4 яруси. Ящики комода висуваються напрямними. На кожному денці ящика йде упор, який дає ящику випасти під час відкриття чи перестановці комода. Комоди чудово підходять для зберігання інструментів, речей, іграшок тощо. Можна використовувати в кімнаті, кухні, у ванній кімнаті та на балконі. Прекрасне рішення для організації простору у квартирі, на роботі, у кабінеті. Гарний дизайн та гарна якість. Виробник – Україна. Ціна відповідно набагато нижча за вироби імпортних аналогів, а якість не поступається. Розмір у зібраному вигляді: Ширина-38см, Глибина-48см, Висота-96см. Комод йде у розібраному вигляді. Вид упаковки картон і целофан. Кольори в асортименті. Артикул: ОР108 Пластикові комоди відправляємо по всій Україні будь-яким перевізником. Усі питання щодо комоду, комплектації, розмірів уточнюйте у нашого менеджера до відправки виробу. Обов'язково перевіряйте товар при отриманні у компанії перевізника! Якщо з якихось причин Вам не підійшов комод і Ви хочете його повернути - повернення здійснюється за рахунок покупця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Форма фасаду | радіусний |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Блакитний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | пластик |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Фасади | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Декоративні елементи | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 38 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Висота комода | 94 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дварок | 4 шт. |
| Колір | Блакитний |
| Кількість коліщаток | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴


