Комод пластиковий на 4 ярусу. Ящики комода висуваються по напрямних. На кожному дну ящика йде упор, який не дає скриньки випасти при відкритті або при перестановці комода. Комоди чудово підходять для зберігання інструментів, речей, іграшок і т. д. Можна використовувати в кімнаті, на кухні, у ванній кімнаті і на балконі. Прекрасне рішення для організації простору в квартирі, на роботі, в кабінеті. Красивий дизайн і хороша якість. Виробник - Україна. Цена відповідно набагато нижче виробів імпортних аналогів, а якість не поступається. Розмір у зібраному вигляді: Ширина-38см, Глибина-48 см, Висота-96см. Комод йде в розібраному вигляді. Вид упаковки-картон і целофан. Кольори в асортименті. Артикул: ОР107 Пластикові комоди відправляємо по всій Україні будь-яким перевізником. Всі питання з комода, комплектації, розмірів уточнюйте у нашого менеджера до відправки вироби. Обов'язково перевіряйте товар при отриманні у компанії перевізника! Якщо з якихось причин Вам не підійшов комод і Ви хочете його повернути ― повернення здійснюється за рахунок покупця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Форма фасаду | радіусний |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | пластик |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Фасади | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Декоративні елементи | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 38 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Висота комода | 94 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дварок | 4 шт. |
| Колір | Бежевий |
| Кількість коліщаток | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 625 ₴



