Термокружка 380 мл Empire має високу якість, надійність, компактні розміри та естетичний дизайн. Гаряче залишається гарячим, а холодне — холодним. Така стильна термокухоль з Tpr-вставкою стане незамінною в машині, на відпочинку або в подорожі.
Характеристики
Бренд : EMPIRE
Модель: Клад
Матеріал: Нержавіюча сталь.
Об'єм: 0,4 л
Висота: 20 см
Діаметр верхній: 7 см
Діаметр нижній: 6 см
Форма: Кругла
Колір: Сталевий
Колір силіконової накладки: В асортименті
Посудомийна машина: Так
Зберігання в холодильнику: Так
Паковання: Фірмова коробка
Країна виробник: К.Н.Р.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 380 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Термокухоль |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Нижній діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442 ₴





