Дитячий термос Empire виготовлений із неіржавкої сталі. Empire 1515-1 має міцну конструкцію з подвійними стінками, виготовленими з неіржавкої сталі. Його кришка чудово підходить для експлуатації, як теплоізольована чашка.
Характеристики
Бренд: EMPIRE
Матеріал: Харчова неіржавка сталь + пластик
Діаметр верхньої частини: 55 мм
Діаметр нижньої частини: 65 мм
Ширина з тримачем для шнурка: 60 мм
Висота загальна:195 мм
Об'єм: 380 мл
Фо
рма: КруглаКолір: Рожевий, блакитний із малюнками
Поїльник: Немає
Корпус
Матеріал корпусу: Харчовий пластик
Колба
Матеріал колби: Нержавіюча сталь
Стіна колби: Подвійна
Кришка
Матеріал кришки: Харчовий пластик
Діаметр верхньої частини кришки: 60 мм
Діаметр нижньої частини кришки: 35 мм
Об'єм кришки: 100 мл
Шнурок
Матеріал шнурка: Тканинний
Довжина шнурка: 130 мм
Час збереження температури: 6 годин (після тримає температуру до 24 годин, зі зменшенням тепла)
Час збереження холоду: 5 годин
Посудомийна машина: Так
Подарункове паковання: Так
Зберігання в холодильнику: Немає
Країна-виробник: К.Н.Р.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 380 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка клапан |
| Матеріал зовнішньої стінки | Пластик |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Термос |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Верхній діаметр | 60 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 393 ₴


