Йоршик для унітазу "Axentia" має ручку з нержавіючої сталі і білу щітку, з жорстким густим ворсом. Підставка, виконана у вигляді циліндра з нержавіючої сталі з декоративними отворами у верхній частині кола, має кришку і пластиковий стакан для залишкової вологи.
Високоякісні матеріали дозволять насолоджуватися покупкою довгі роки. Виріб приємно доповнить інтер'єр вашої туалетної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Так |
| Ширина підставки | 95 мм |
| Довжина підставки | 95 мм |
| Діаметр підставки | 95 мм |
| Загальна висота | 410 мм |
| Вага | 460 г |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Testrut |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 501 ₴

