
Термокружка Kamille 360мл з нержавіючої сталі з TPR вставкою KM-2150
439 ₴
- В наявності
- Код: KM-2150
+380 (93) 471-99-48
0982717000У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термокухоль Kamille володіє високою якістю, надійністю, компактними розмірами та естетичним дизайном. Гаряче залишається гарячим, а холодне холодним. Такий термокухоль стане незамінним в машині, на відпочинку або в подорожі.
Матеріал:
корпус та колба з нержавіючої сталі
пластикова кришка-клапан
TPR-накладка на корпусі
Об'єм: 360мл
особливості:
ексклюзивний дизайн
глянсова поверхня
високоміцна конструкція
зберігає тепло/холод 8-10 годин
100% герметичний
Матеріал:
корпус та колба з нержавіючої сталі
пластикова кришка-клапан
TPR-накладка на корпусі
Об'єм: 360мл
особливості:
ексклюзивний дизайн
глянсова поверхня
високоміцна конструкція
зберігає тепло/холод 8-10 годин
100% герметичний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 360 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка без поїлки |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Термокухоль |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴







