
Термокружка Kamille 360мл з нержавіючої сталі з TPR вставкою KM-2151
446 ₴
- В наявності
- Код: KM-2151
Термокухоль 360 мл із неірж.сталі з TPR-вставкою сірий 2151
Термокухоль місткістю 360 мл зі вставкою з термопластичної гуми (TPR) — це практичний аксесуар для зберігання гарячих і холодних напоїв упродовж тривалого часу.
Завдяки своїй місткості 360 мл, вона ідеально підходить для підтримки температури вашого напою. Вставка TPR забезпечує комфортне захоплення, запобігає ковзанню й захищає від можливого нагрівання або охолодження рук під час контакту з кухлем.
Цей термокухоль є ідеальним вибором для повсякденного використання як удома, так і в дорозі. Вона зберігає тепло або прохолоду напою впродовж тривалого часу, даючи змогу насолоджуватися ним за комфортної температури.
Компактний розмір і зручність у використанні роблять цю термокухоль чудовим варіантом для тих, хто цінує збереження температури своїх улюблених напоїв упродовж дня.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Матеріал колби: нержавіюча сталь
Матеріал кришки: поліпропілен, силікон
Об'єм: 360 мл
Висота: 16 см
Діаметр по верху: 8,2 см
Діаметр по низу: 7 см
Знімний клапан: немає (вбудований у кришку)
Поверхня: матова
Колір: сірий
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 360 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Термокухоль |
| Колір | Сірий |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Верхній діаметр | 82 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 446 ₴









