Драбина алюмінієва Hailo L100 TopLine, 7 ступенів (8050707)
фіксатор платформи для безпечного складання та розкладання драбини,
- алюмінієві сходи з рифленням проти ковзання та глибокою опорною поверхнею (130 мм),
- оцинкована чорна сталева поверхня з рифленням проти ковзання,
- Висувна запобіжна дуга для фіксації при роботах на платформі,
- багатофункціональний лоток для зберігання інструментів, банок із фарбою або невеликих деталей,
- швидкороз'ємна скоба для зручного кріплення відер, пилососів або кабельних барабанів,
- 2 універсальних гачка в якості фіксатора для садових ножиць, засобів для чищення або малярних валиків,
- 1 опорний стрижень як фіксатор для віника або плодознімача,
- Протиковзні ніжки.
фіксатор платформи для безпечного складання та розкладання драбини,
- алюмінієві сходи з рифленням проти ковзання та глибокою опорною поверхнею (130 мм),
- оцинкована чорна сталева поверхня з рифленням проти ковзання,
- Висувна запобіжна дуга для фіксації при роботах на платформі,
- багатофункціональний лоток для зберігання інструментів, банок із фарбою або невеликих деталей,
- швидкороз'ємна скоба для зручного кріплення відер, пилососів або кабельних барабанів,
- 2 універсальних гачка в якості фіксатора для садових ножиць, засобів для чищення або малярних валиків,
- 1 опорний стрижень як фіксатор для віника або плодознімача,
- Протиковзні ніжки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип драбини | Побутова |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Виробник | TopLine |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 0,53 см |
| Вага | 8,5 кг |
| Робоча висота: Макс | 3,50 м |
| Кількість кроків | 7 |
| Висота встановлення | 2,30 м |
| Висота платформи | 1,5 м |
| Висота створки | 2,34 м |
| Глібіна встановлення | 1,32 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 692 ₴









