Відчуйте ніжність квітів та затишок домашньої атмосфери за філіжанкою чаю з керамічним чайним сервізом Rose hip на 6 персон! Цей витончений набір посуду поєднує у собі елегантність класики та красу польових кольорів, що стане прикрасою будь-якої кухні.
Виготовлений із міцної та стійкої до сколів кераміки, сервіз Rose hip прослужить вам довгі роки, радуючи бездоганним виглядом та практичністю. Білий колір посуду стане чудовим тлом для вашого улюбленого чаю, а ніжний квітковий візерунок Rose hip додасть теплоти та затишку.
Подаруйте собі та своїм близьким частинку весняного настрою та затишку з керамічним чайним сервізом Rose hip на 6 персон. Нехай кожне чаювання з ним стане маленькою сімейною церемонією, повною тепла та щирих розмов!
Переваги чайного сервізу:
Якісна кераміка
Елегантний дизайн
Практичність
Підходить для 6 персон
Характеристики:
Кількість осіб: 6
Об'єм чашок: 0.2 л
Виготовлений із міцної та стійкої до сколів кераміки, сервіз Rose hip прослужить вам довгі роки, радуючи бездоганним виглядом та практичністю. Білий колір посуду стане чудовим тлом для вашого улюбленого чаю, а ніжний квітковий візерунок Rose hip додасть теплоти та затишку.
Подаруйте собі та своїм близьким частинку весняного настрою та затишку з керамічним чайним сервізом Rose hip на 6 персон. Нехай кожне чаювання з ним стане маленькою сімейною церемонією, повною тепла та щирих розмов!
Переваги чайного сервізу:
Якісна кераміка
Елегантний дизайн
Практичність
Підходить для 6 персон
Характеристики:
Кількість осіб: 6
Об'єм чашок: 0.2 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Бежевий |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | TS Kitchen |
| Кількість предметів | 12 |
| Тип сервізу | Чайно-кавовий |
| Кількість осіб | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.44 кг |
| Висота чашок | 6.5 см |
| Діаметр блюдця чайного | 15.5 см |
| Чашка чайна | 6 |
| Блюдце чайне | 6 |
| Діаметр чашок | 9.5 см |
| Подарункове паковання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴


