Підлоговий вентилятор SOKANY SK-19007 - чудовий варіант для забезпечення циркуляції повітря в приміщенні та його охолодження у літню спеку. Вентилятор має стійку основу, що дозволяє розміщувати його на нерівних поверхнях, регулювання висоти та кута обдування дає можливість вибирати оптимальний напрямок повітряного потоку. Діаметр лопат 40 см збільшує ефективність охолодження приміщення, а три швидкості дозволяють встановити бажаний режим роботи.
Вентилятор має таймер із встановленням часу роботи до 60 хвилин. З таймером можна не турбуватися про використання пристрою вночі або коли нікого немає вдома. Захисна решітка лопатей дає можливість без проблем використовувати вентилятор у приміщеннях, де є маленькі діти.
Характеристики:
Потужність: 50 Вт
Матеріал: пластик
Висота: 1,3 м
Діаметр: 45 см
Кількість швидкостей: 3
Вага: 5,5 кг
Вентилятор має таймер із встановленням часу роботи до 60 хвилин. З таймером можна не турбуватися про використання пристрою вночі або коли нікого немає вдома. Захисна решітка лопатей дає можливість без проблем використовувати вентилятор у приміщеннях, де є маленькі діти.
Характеристики:
Потужність: 50 Вт
Матеріал: пластик
Висота: 1,3 м
Діаметр: 45 см
Кількість швидкостей: 3
Вага: 5,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 130 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Діаметр лопатей | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴









