Тостер SOKANY HJT-016S - це ефективний та зручний прилад для приготування смачних та апетитних тостів. 6 температурних режимів дозволяють вибирати ідеальний ступінь підсмажування тостів, щоб вони відповідали перевагам. Функція підігріву та розморожування робить використання цього тостера ще зручнішим. Адже можна швидко розморозити хліб та підігріти вже готові тости без втрати їхньої текстури та смаку.
Потужність 750 Вт забезпечує швидкий та ефективний процес приготування тостів, що заощадить час уранці, особливо коли поспішаєш на роботу. Механічний тип керування робить використання тостера простим. Можна легко вибрати потрібний режим підсмажування за допомогою зручних перемикачів.
Характеристики:
Кількість скибочок: 2
Потужність: 750 Вт
Розмір тостера 23 x 12 x 16 см
Кількість режимів роботи: 6
Довжина шнура 65 см
Напруга: 220-240 В
Частота: 50-60 Гц
Електричний тостер Sokany стане незамінним аксесуаром у вашій кухні. Чи то легка вечеря, чи сніданок, цей тостер приготує апетитні тости на будь-який смак. Швидкий, зручний та надійний, цей тостер додасть комфорту у ваше повсякденне життя.
Потужність 750 Вт забезпечує швидкий та ефективний процес приготування тостів, що заощадить час уранці, особливо коли поспішаєш на роботу. Механічний тип керування робить використання тостера простим. Можна легко вибрати потрібний режим підсмажування за допомогою зручних перемикачів.
Характеристики:
Кількість скибочок: 2
Потужність: 750 Вт
Розмір тостера 23 x 12 x 16 см
Кількість режимів роботи: 6
Довжина шнура 65 см
Напруга: 220-240 В
Частота: 50-60 Гц
Електричний тостер Sokany стане незамінним аксесуаром у вашій кухні. Чи то легка вечеря, чи сніданок, цей тостер приготує апетитні тости на будь-який смак. Швидкий, зручний та надійний, цей тостер додасть комфорту у ваше повсякденне життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість тостів | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Піддон для крихт | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 16 см |
| Ширина | 12 см |
| Вага | 0.76 кг |
| Довжина мережевого шнура | 0.65 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴








