Блюдо для закусок скляна має прямокутну форму з розмірами 29,5*13,5 см і висотою 2 см. Виготовлена з прозорого скла, що дозволяє гармонійно поєднуватися з будь-яким посудом. Плоска поверхня з невисокими бортиками забезпечує зручне розміщення продуктів.
Дизайн виробу мінімальний, без зайвих декоративних елементів. Прозоре скло надає естетичності, дозволяючи добре бачити вміст блюда. Гладка поверхня не вбирає запахи, стійка до забруднення та легко очищається.
Блюдо призначена для сервірування різних закусок, фруктів, десертів чи сиру. Воно підходить як для щоденного використання, так святкових подач. Виріб можна мити в посудомийній машині, що забезпечує легкий догляд.
Характеристики:
Матеріал: скло
Форма: прямокутна
Розміри: 29,5*13,5 см
Висота: 2 см
Можливість миття в посудомийній машині: так
Дизайн виробу мінімальний, без зайвих декоративних елементів. Прозоре скло надає естетичності, дозволяючи добре бачити вміст блюда. Гладка поверхня не вбирає запахи, стійка до забруднення та легко очищається.
Блюдо призначена для сервірування різних закусок, фруктів, десертів чи сиру. Воно підходить як для щоденного використання, так святкових подач. Виріб можна мити в посудомийній машині, що забезпечує легкий догляд.
Характеристики:
Матеріал: скло
Форма: прямокутна
Розміри: 29,5*13,5 см
Висота: 2 см
Можливість миття в посудомийній машині: так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Скло |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 2 мм |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Стан | Нове |
| Кришка | немає |
| Довжина: | 295 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴





