
Марміт керамічний із скляною кришкою 35.5х19х15.5 см на металевій підставці 1,5 л
1 409 ₴
- Готово до відправки
- Код: HTJ-1002
+380 (93) 471-99-48
0982717000У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Марміт - це ідеальний посуд для подачі гарячих страв, який дозволяє зберігати тепло їжі тривалий час.
Дана модель має місткість 1.5 л і виготовлена з якісної кераміки, яка рівномірно прогрівається та утримує температуру страви.
Для зручності використання передбачена металева підставка із золотистим покриттям, яка не лише надає естетичного вигляду, а й виконує функцію підігріву. Вбудовані тримачі свічок дозволяють підтримувати оптимальну температуру страви протягом тривалого часу. Завдяки цьому можна подавати гарячі страви на стіл, не турбуючись про їхнє охолодження.
Комплект доповнюється міцною скляною кришкою, яка забезпечує контроль за процесом збереження тепла та запобігає висиханню їжі. Мармітниця компактна, її розміри 35.5×19×15,5 см, що дозволяє легко розміщувати її на столі та зручно зберігати. Це стильне та практичне рішення для сервірування гарячих страв, яке стане незамінним на кожному святковому столі.
Характеристики:
Матеріал: кераміка
Об'єм: 1.5 л
Розміри: 35.5×19×15,5 см
Кришка: скляна
Підставка: металева, золотиста, з підігрівом
Призначення: сервірування, збереження тепла страв, сервірування
Дана модель має місткість 1.5 л і виготовлена з якісної кераміки, яка рівномірно прогрівається та утримує температуру страви.
Для зручності використання передбачена металева підставка із золотистим покриттям, яка не лише надає естетичного вигляду, а й виконує функцію підігріву. Вбудовані тримачі свічок дозволяють підтримувати оптимальну температуру страви протягом тривалого часу. Завдяки цьому можна подавати гарячі страви на стіл, не турбуючись про їхнє охолодження.
Комплект доповнюється міцною скляною кришкою, яка забезпечує контроль за процесом збереження тепла та запобігає висиханню їжі. Мармітниця компактна, її розміри 35.5×19×15,5 см, що дозволяє легко розміщувати її на столі та зручно зберігати. Це стильне та практичне рішення для сервірування гарячих страв, яке стане незамінним на кожному святковому столі.
Характеристики:
Матеріал: кераміка
Об'єм: 1.5 л
Розміри: 35.5×19×15,5 см
Кришка: скляна
Підставка: металева, золотиста, з підігрівом
Призначення: сервірування, збереження тепла страв, сервірування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 1.5 л |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для других страв |
| Матеріал | Кераміка |
| Матеріал кришки | Скло |
| Вид обладнання | Марміт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ємностей | 1 |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Для дому, Вулична торгівля |
| Тип кришки | Знімна |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Джерело живлення | Сухе паливо |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 1.5 л |
| Довжина: | 35.5 л |
| Висота | 15.5 см |
| Ширина | 19 см |
| Вага | 2.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 409 ₴





