
Марміт прямокутний керамічний 2 літри 40х22.5х15.5 см для других страв
1 719 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP1030
+380 (93) 471-99-48
0982717000У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мармітниця керамічна 2 л - це зручний посуд для сервірування гарячих страв, який допомагає довше зберігати тепло їжі. Прямокутна форма та об'єм 2 л роблять її придатною для подачі м'ясних, овочевих чи гарнірних страв. Керамічний матеріал рівномірно розподіляє тепло, не вбирає запахи та не впливає на смакові якості продуктів.
Металева підставка забезпечує стійкість мармітниці на столі та дозволяє використовувати підігрів за допомогою свічки. Це особливо зручно під час застіль, коли потрібно довго зберігати теплі страви. Скляна кришка допомагає зберігати температуру та захищає їжу від зовнішніх впливів. Габарити виробу – 40×22,5×15,5 см, що оптимально підходить для подачі середніх та великих порцій.
Завдяки поєднанню елегантного дизайну та функціональності, мармітниця добре доповнює сервірування святкового чи повсякденного столу. Вона підходить для використання вдома, у ресторанах чи на банкетах, допомагаючи зберігати комфорт під час трапези.
Характеристики:
Матеріал: кераміка, метал
Об'єм: 2 л
Форма: прямокутна
Підставка: металева
Кришка: скляна
Розміри: 40×22,5×15,5 см
Металева підставка забезпечує стійкість мармітниці на столі та дозволяє використовувати підігрів за допомогою свічки. Це особливо зручно під час застіль, коли потрібно довго зберігати теплі страви. Скляна кришка допомагає зберігати температуру та захищає їжу від зовнішніх впливів. Габарити виробу – 40×22,5×15,5 см, що оптимально підходить для подачі середніх та великих порцій.
Завдяки поєднанню елегантного дизайну та функціональності, мармітниця добре доповнює сервірування святкового чи повсякденного столу. Вона підходить для використання вдома, у ресторанах чи на банкетах, допомагаючи зберігати комфорт під час трапези.
Характеристики:
Матеріал: кераміка, метал
Об'єм: 2 л
Форма: прямокутна
Підставка: металева
Кришка: скляна
Розміри: 40×22,5×15,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Вид обладнання | Марміт |
| Сфера використання | Для дому, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, HoReCa |
| Призначення | Для других страв |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Кількість ємностей | 1 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Кераміка |
| Матеріал кришки | Скло |
| Тип кришки | Знімна |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | Сухе паливо |
| Об`єм | 2 л |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 2 л |
| Довжина: | 40 см |
| Висота | 15.5 см |
| Ширина | 22.5 см |
| Вага | 2.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 719 ₴


