Шумівка з нержавіючої сталі має оптимальну довжину, ручка виготовлена з дерева, що мінімізує можливість отримання опіків. Діаметр 12 см відмінно підходить для кухонної каструлі, казану або фритюру.
Характеристики:
Матеріал: сталь SUS 304, дерево
Довжина: 39 см
Діаметр робочої частини: 12 см
Вага: 200 г
Характеристики:
Матеріал: сталь SUS 304, дерево
Довжина: 39 см
Діаметр робочої частини: 12 см
Вага: 200 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ding Lanfang |
| Тип | Шумівка |
| Матеріал основної частини | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина | 39 см |
| Колір | Коричневий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 |
| Довжина: | 39 см |
| Ширина | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴




