
Лопатка кухонна для сковороди 38 (см) з нержавіючої сталі HP-8-44
429 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-8-44
+380 (93) 471-99-48
0982717000У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопатка для глазу виготовлена з харчової нержавіючої сталі, має оптимальну довжину та дерев'яну ручку, що мінімізують ризик отримання опіків. Вона чудово підходить для перемішування продуктів у казані чи воку та підходить для будь-якого посуду за винятком антипригарного, або чавуну з емальованим покриттям.
Характеристики:
Матеріал: сталь SUS 304, дерево
Довжина: 38 см
Ширина робочої частини: 10 см
Вага: 200 г
Характеристики:
Матеріал: сталь SUS 304, дерево
Довжина: 38 см
Ширина робочої частини: 10 см
Вага: 200 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ding Lanfang |
| Тип | Лопатка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 380 мм |
| Колір | Коричневий |
| Підходить для посуду з тефлоновим покриттям | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 |
| Довжина: | 38 см |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴



