
Набір скляних склянок 6 (шт) 200 (мл) для лимонадів, соку, води, коктейлів склянки з товстого скла HP-19-178-3
399 ₴
- В наявності
- Код: HP-19-178-3
+380 (93) 471-99-48
0982717000У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір із 6 прозорих склянок об'ємом 200 мл поєднує функціональність і декоративність. Унікальний рельєфний візерунок створює ефект ручної роботи та гарно грає на світлі, а товсте скло гарантує довговічність. Ідеальний вибір для щоденного користування та сімейних урочистостей — зручно сервірувати стіл, поєднувати з іншим скляним сервізом або використовувати як подарунок. Склянки мають особливу форму, що дає змогу складати їх один в один, економлячи місце під час зберігання.
Характеристики:
Матеріал: скло
Об'єм: 200 мл
Висота: 9 см
Діаметр (верх/низ): 7/5,5 см
Вага: 1,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 200 мл |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Колір | Прозорий |
| Декоративне оформлення | Гравірування, Чеканка |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Підходить для гарячих напоїв | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 200 |
| Кількість у наборі | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

