
Марміт порцеляновий настільний овальний 2 л на підставці YL-75
2 679 ₴
- В наявності
- Код: YL-75
Порцелянова мармітниця в оригінальному дизайні — ідеальний вибір для стильного подавання гарячих страв на святах, фуршетах і банкетах, сімейних урочистостях.
Мармітниця з білої порцеляни об'ємом 2 л поєднує практичність і вишуканість. Прозора скляна кришка зберігає тепло та дає змогу стежити за вмістом, не відкриваючи посуд. Особливість моделі — виносний металевий гачок над кришкою, який слугує зручною підставкою для шумівки, ложки або кришки під час сервірування, гарантує безпеку й акуратність на столі та заощаджує місце. Підставка з металу з ажурним візерунком слугує надійною опорою й декоративного елемента, що надає сервіруванню святкового вигляду. Зручні ручки дають змогу легко переносити мармітницю, а два підігрівачі в основі підтримують оптимальну температуру страв.
Характеристики:
Матеріал: порцеляна, метал, скло
Об'єм: 2 л
Розмір мармітниці: 28*23,5*7см
Вага: 3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Марміт |
| Сфера використання | Для дому, Fast-food, HoReCa |
| Призначення | Для других страв |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Кількість ємностей | 1 |
| Форма | Овальна |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал кришки | Скло |
| Тип кришки | Знімна |
| Матеріал виготовлення підставки | Сталь |
| Об`єм | 2 л |
| Вага | 3 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 2 |
| Довжина: | 28 |
- Ціна: 2 679 ₴


