
Чайник електричний Kamille 1.8л пластиковий (білий з червоним) KM-1715R
1 383 ₴
- В наявності
- Код: KM-1740
Чайник електричний Kamille 1.8 л з LED-підсвіткою KM-1740
Чайник із контролем температури дає змогу як кип'ятити, так і нагрівати в діапазоні від 60 до 100 градусів C, що корисно під час приготування трав'яних настоїв, заварювання певних сортів чаю та в інших ситуаціях, коли кип'яченої води доведеться трохи охолонути перед її використанням. Температура контролюється кнопками на чайнику та виводиться на РК-дисплеї.
Чайник обладнаний тепловим запобіжником, який запобігає перегріванню пристрою. Крім того, користувач інформується звуковим сигналом про кипіння води.
Характеристики:
Контроль температури 60-100 °C на ручці
Різні кольори підсвітки чайника залежно від обраної температури РК-дисплей, що показує поточну температуру
Звуковий сигнал під час запуску та після кип'ятіння води
Функція підтримки температури
Кнопка, щоб відкрити кришку
Нагрівач із високоякісної неіржавкої сталі SUS304
Живлення: 220 – 240 В, 50/60 Гц;
Потужність: 2200 Вт;
Максимальна місткість: 1.8 л;
Обертання на 360°;
Поворотна основа та плоске дно;
Фільтр від накипу;
Габарити: 22 х 18 х 25 см;
Вага: 1.15 кг...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Так |
| Тривале кип'ятіння | Так |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
| Автовимкнення, якщо немає води | Так |
- Ціна: 1 383 ₴






