
Форма для запікання порцелянова 2.3 л 31х21х6 см чорна для запіканки овочів м'яса S12926
649 ₴
- В наявності
- Код: S12926
+380 (93) 471-99-48
0982717000У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця форма створена для тих, хто любить смачну домашню кухню. Порцеляна забезпечує рівномірний розподіл тепла, тому запіканки, овочі та м'ясо виходять соковитими й ідеально пропеченими. Підходить для духовки, мікрохвильовки та холодильника. Строгий чорний колір має чудовий вигляд на столі, завдяки чому страви можна подавати прямо у формі.
Догляд за формою досить простий: посуд можна мити вручну або в посудомийній машині. Однак під час ручного миття рекомендується використовувати м'які мийні засоби та губки. Крім того, щоб уникнути пошкоджень, мити форму треба тільки після повного охолодження й не допускати перепадів температур.
Характеристики:
Матеріал: порцеляна
Об'єм: 2,3 л
Розмір: 31*21*6 см
Вага: 1,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Yiwu |
| Призначення форми | Для піци, Для пирога, Для кексу, Для хліба, Для кексів/мафінів, Для лазаньї, Для бісквіта |
| Матеріал | Порцеляна |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота стінок | 60 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
| Довжина: | 310 |
| Кількість комірок | 1 |
| Загальний об'єм форми | 2300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴


